Firmast

ABG Ehitusgrupp OÜ asutati 2004 aastal. Meie meeskonda kuuluvad väga head ehitus-spetsialistid nii Eestist kui ka mujalt euroopast. ABG Ehitusgrupp OÜ põhitegevuseks on ehitamine ja ehitusjuhtimine, mis on registreeritud ka vastavalt majandus tegevuse registris(MTR). Ettevõte on valitud korduvalt edukate ettevõtete hulka, kuid parim tunnustus on rahulolev klient.

ABG Ehitusgrupp veok Norras ehitusel    

Oleme ABG Ehitusgrupp OÜ tegevusalasid laiendanud ning panustanud energiasäästlikku ja rohelisse mõtteviisi. Lisaks uudsetele passiivmaja lahendustele ning moodsate kütteseadmete paigaldamisele teostame Eestis alates 2013 aastast suuremahulisi ripplagede paigaldusi ja erinevaid kipsitöid. Korraldame betoonelementide ja paneelide trantsportteenust Soomes, Rootsis, Norras ja kogu Skandinaavias.

ABG Ehitusgrupp OÜ omab majandus tegevuse registris ehitus ja ehitusjuhtimise litsentsi (MTR) ning on korduvalt tunnistatud Eesti edukaks ettevõtteks.

  • Eesti
  • English
  • Suomi

Küsitlus

Kuidas leht meeldib?

Loading ... Loading ...

Sertifikaadid

ABG_Ehitusgrupp_sertifikaat_x195

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ABG Ehitusgrupp OÜ Andrese 1, Järveküla / Tel +372 5159 855 / info[ät]abehitus.ee